Ortodontik Tedavini SeçTelsiz Ortodonti (Invisalign)

Gelişen teknoloji ile birlikte ortodontik tedavinin yüzü de değişiyor. İnvisalign size özel hazırlanmış şeffaf plaklarla telsiz ortodontik tedavi sunuyor. Dişlerinizdeki çapraşıklıklar düzelirken ortodontik tedavi gördüğünüz süre çok daha konforlu oluyor.

Porselen Diş Braketleri (Şeffaf diş teli)

Ortodontik tedavi süresince dişlerinizin üzerine yapıştırılan ufak kare şeklindeki tutucu parçalar (braketler ) porselenden hazırlandığı için dişleriniz renk uyumu çok iyi oluyor. Metal braketlere göre daha estetiktirler. Diş çapraşıklığınızın düzeldiği tedavi süresince porselen braketler ( şeffaf braketler ) daha konforlu bir tedavi sunuyor.

Metal Braketlerle Ortodontik Tedavi

Tedaviniz süresince diş çapraşıklıkların giderilmesinde kullanılan ve dişlerin üzerine yapıştırılan ufak kare şeklindeki paslanmaz çelik tutucu parçalar ( metal braketler ) ve onların ortasından geçen bir tel kullanılır. Metal diş telleri gülümsediğiniz zaman göründüğü için estetik açıdan daha az kullanılır.


Takıp Çıkarmalı Harekteli (Damaklı) ApareylerTakıp Çıkarmalı Harekteli (Damaklı) ApareylerŞeffaf plaklarla ortodontik tedavi: tel tedavisi yapılmadan dişlerinizdeki çapraşıklıkların şeffaf bir plak kullanılarak nerdeyse görünmeden daha estetik şekilde düzeltilmesidir. Ortodontik tedavide gelinen son teknoloji olan telsiz ortodontik tedavi : kişiye özel hazırlanan şeffaf plaklarla daha estetik ve daha konforlu tedavi seçeneği sunar. Dişlerinizdeki çapraşıklıklar giderilirken ortodontik tedavi gördüğünüz gizli kalır.
Sabit Ortodontik TedaviÇapraşık dişler , üst üste binmiş yada ayrık dişler ,gülümseyişinizi bozan dişler kaderiniz değil. Ortodontik tedavi (tel tedavisi ) yada telsiz ortodontik tedavilerle kendi dünyanı değiştirebilirsiniz. Dentapoint İzmir ortodontide tedaviniz bittikten sonra da sizinle beraber olmaya devam ediyoruz. İlk kontrol tedavi bitiminden 1 ay sonra gerçekleşir. Sonraki süreçte 6 aylık rutin kontrollerle gülümseyişinizin devamlılığı sağlanır.

ortodonti