Diş ağrıları çoğunlukla  gece başlar yada daha çok artar. Bunun sebebi duyularımızı etkileyen hormonların gece salınımıdır. 

Bu durumda gece açık bir diş kliniğine yada gece açık bir diş hekimine ihtiyacınız olacaktır. Diş Hekimi anlık tedavi ile ağrınızı hızlıca dindirmenize ve sağlık hizmetinizi almanıza yardımcı olur. Bu sebeple İzmir Karşıyaka' da Girne Bulvarında yer alan diş kliniğimiz hafta içi  00:00 ' a kadar Cumartesi günleri akşam 22:00 ' ye kadar ,Pazar günleri ise 11:00 - 20:00 saatleri arasında açıktır.

Günümüzün yoğun çalışma şartları özellikle vardiyalı, hafta sonu mesaili  çalışanlar çoğunlukla kendilerini ihmal etmek durumunda kalıyorlar. Dentapoint Diş Kliniği kişilerinin sağlıklarını korumak ve sağlıktan gelecek özgüvene sahip olabilmeleri için uzun çalışma saatlerinde mutlulukla hizmet veriyor. Acil olmayan diş tedavilerinizi de kliniğimizde rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Gece açık diş hekimi , gece açık diş kliniği sorunuzun cevabı ise İzmir Karşıyaka' da Dentapoint Diş Kliniği.

Gece açık diş hekimi ve gece açık diş kliniği olarak yeni açılan şubemiz Bostanlı Dentapoint Diş kliniğimiz hizmetinizdedir.

Karşıyaka Dentapoint Gece Açık Diş Kliniği Mesai Saatleri

Hafta içi     :    09:00 - 00:00

Cumartesi:    09:00-  22:00

Pazar            :   11:00  - 20:00

 


izmir karşıyaka gece açık diş hekimi   gece açık diş hekimi   gece açık diş kliniği bostanlı   izmir gece açık diş kliniği   izmir gece açık diş hekimi   bostanlı gece açık diş hekimi   mavişehir gece açık diş hekimi   gece çalışan diş doktoru   gece açık diş doktoru   gece açık diş doktoru bostanlı   gece açık diş doktoru karşıyaka   gece açık diş diş doktoru izmir