Hakkımızda

DentaPoint Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Merkez  Karşıyaka Şubesi 2017 yılının Mayıs ayında Karşıyaka / İzmir’de kurulmuştur. Polikliniğimiz, hafta içi ve Cumartesi günleri 09.00 – 23.00, Pazar günleri 10.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

DentaPoint Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bostanlı Şubesi 2018 Eylül ayında Karşıyaka/ Bostanlıda açılmıştır. Bostanlı Şubemiz de merkez şubemiz gibi hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 -23:00 , Pazar günleri 10:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Karşıyaka diş kliniğimiz ile Bostanlı diş kliniğimizde  implant ve cerrahi uygulamaları, ortodonti, gülüş tasarımı, zirkonyum ve lamine uygulamaları, estetik diş hekimliği, diş eti tedavileri, çocuk diş hekimliği, beyazlatma ve 20 yaş dişi operasyonları başta olmak üzere geniş çerçevede tüm tedaviler gerçekleştirilmektedir.

Hijyen ve temizlik konusunda deneyimli çalışanlarımız sayesinde tüm cihazlarımız ve el aletlerimiz özenle ve büyük bir titizlikle dezenfekte ve sterilize edilmektedir.

İzmir' de en modern tekniklerle kurulmuş olan diş kliniklerimizde hasta kayıt ve tedavi sürecini kayıt altına aldığımız sistemimiz sayesinde geçmiş tedavilerinizdeki tüm bilgilere en kısa sürede ulaşabilmekteyiz . Bu sayede düzenli kontrol ve kayıtlara ağız sağlığınızı ömür boyu korumayı amaçlamaktayız.


Görevlerimiz

Amacımız ve tedavilerimizde önceliğimiz; Toplum ağız, diş sağlığı ve tıp etiği çerçevesinde, diş hekimliğinin gelişen teknolojilerinin olanaklarından faydalanarak doğru ve estetik tedaviyi uygulamaktır. Bu doğrultuda hekimlerimiz ve personelimiz, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli eğitimlere katılmakta olup, güncel tanı ve tedavi yöntemlerini hizmetinize sunmayı amaçlamaktadır.