Daha beyaz dişler daha parlak ve daha güzel bir gülümseme her bireyin talep ettiği özgüven arttırıcı bir güzellik göstergesidir. Lazerle diş beyazlatma ağız ve diş sağlığına önem gösteren ,ağız hijyeni iyi olan ön dişlerinde kırık – çatlak – büyük dolgu gibi durumların olmadığı her bireye yapılabilir. Lazerle beyazlatma işlemi uygun ajanlarla ve uygun dişlere yapıldığı zaman dişlere herhangi bir zarar vermez , hasta konforunu bozmaz.

Lazerle Diş Beyazlatma Ücreti Ne Kadardır ?

Lazerle diş beyazlatma yapılırken işlem ücretini belirleyen birkaç etken vardır. Bu etkenleri şu şekilde sınıflandırabiliriz.
* Diş eti tedavisi , diş taşı temizliği gerekiyor mu ?
* Dişlerin mevcut rengi nedir ? Kaç seans beyazlatma yapmak gerekiyor ?
* Dişlerde eski restorasyon var mıdır ?
* Kullanılacak beyazlatıcı ajan nedir?

Diş beyazlatma işleminden önce hastada varsa diş eti problemleri ortadan kaldırılmalıdır. Diş eti kanamaları gingivitis ve periodontitis gibi diş eti hastalıkları olan bireylere beyazlatma yapılamaz. Önce bu problemler ortadan kaldırılır ardından beyazlatma işlemi gerçekleşir. Diş eti tedavi ücreti beyazlatma ücretinden bağımsızıdır.
Dişlerin mevcut rengi bazen oldukça koyu olabilmektedir. Hastanın doğal olarak dişlerindeki dentin tabakasının kalınlığı ile oluşan bu sarı rengin daha beyaz bir hal alabilmesi için standart protokolde uygulanan iki seans beyazlatma yerine 3 veya 4 seans beyazlatma gerekebilir. Bu durum da standart beyazlatma ücretlerini arttırır.
Dişlerde eski restorasyon varsa diş beyazlatma sonrası bu dolguların rengi değişmez. Beyazlatma sonrasında dişin elde edilen yeni rengine göre dolgular daha beyaz bir rengi ile değiştirilmesi gerekir. Bu dolgu değişimi diş beyazlatma ücretinin dışındadır.
Kullanılacak beyazlatıcı ajan ile ilgili geniş bir seçenek skalası mevcuttur. Bu skalada tabi ki iyi markaların beyazlatıcı ajan ücretleri daha yüksek olup beyazlatma etkinlikleri çok daha iyidir.

İzmir lazerle diş beyazlatma 2019 randevu ücretleri hakkında bilgi ve randevu almak için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz .

Lazer ile diş beyazlatma Karşıyaka Dentapoint WhatsApp iletişim  hattı : 0542 526 76 70

Lazer ile diş beyazlatma   Bostanlı  Dentapoint WhatsApp  iletişim hattı:  0545 526 76 70

Okuduğunuz için teşekkürler.

Yazan : Dt Mahmut BORAN 


izmir diş beyazlatma fiyatları 2019
Karşıyaka diş beyazlatma fiyatları 2019
Bostanlı diş beyazlatma fiyatları 2019
Bornova diş beyazlatma fiyatları 2019
Estetik diş beyazlatma fiyatları 2019
İzmir bleaching fiyatları 2019
Karşıyaka bleaching diş doktoru
En iyi diş beyazlatma doktoru
En iyi diş beyazlatma yöntemi
İzmir lazerle diş beyazlatma fiyatları 2019
İzmir lazerle diş beyazlatma ücretleri 2019
2019 karşıyaka lazerle diş beyazlama ücretleri
Dişler nasıl beyazlar ?
Dişlerim çok sarı nasıl beyazlatabilirim?
Diş estetiği merkezi