İzmir Gülüş Tasarımı Fiyatları 2019


İzmir Gülüş Tasarımı Fiyatları 2019

İzmir gülüş estetiği fiyatları 2019

Estetik gülüş dizaynı ( smile design) pek çok materyal ve yöntemle yapılabilmektedir. Yapılacak olan estetik gülüş tasarımı ( gülüş estetiği ) diş hekiminizin ağız içi ve röntgen muayenesi sonrasında yapılacak işlemlere , kullanılacak materyallere ve diş sayısına göre değişkenlik gösterir.
Kullanılacak materyalin cinsine göre fiyatlandırma : Zirkonyum diş – lamine diş – emax diş restorasyonları maliyetleri ve kullanılan teknolojileri çok farklı olmasından dolayı sizin dişlerinize en uygun olanı hangisi ise o kullanılır ve bu da ücrette buna göre değişkenlik gösterir.
Diş eti seviyelendirme ( gingivektomi ) : Gülüş estetiğini sadece dişleri değil aynı zamanda diş etini de içine katacak bütünsel bir yaklaşımla estetiği yapmak gerekir. Çoğu bireyde gülüş estetiği yapılırken diş eti seviyeleme ihtiyacı olmaz. Ancak ihtiyaç dahilinde ise bu işlemin mutlaka yapılması gerekir ve bu da ücreti biraz olsun artırır.
Eski dişlerde olabilecek lezyonlar ve problemler : Röntgen muayenesinde ağız içinde var olan dişlerin bir kısmının kökünde iltihaplarla karşılaşılabilir. Bu durumda bu dişlere kanal tedavisi , apikal rezeksiyon gibi işlemler uygulanmalıdır. Bu toplam tedavi ücretinde değişkenliklere sebep olur.
Toplam diş sayısı : Estetik gülüş tasarımında ele alınacak toplam diş sayısı her zaman aynı değildir. Artan sayıda diş yapıldığı zaman ücretlerde de değişkenlik olur.

Estetik Gülüş Tasarımı 2019 fiyatları ile ilgili '' hekime sor''  bölümünden yanıt bulabilir yada aşağıdaki klinik WhatsApp iletişim hatlarımızdan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı Karşıyaka WhatsApp iletişim hattı :  0542 526 76 70
Gülüş Tasarımı Bostanlı     WhatsApp iletişim hattı :  0545 526 76 70


İzmir Gülüş estetiği fiyatları 2019
Karşıyaka Gülüş estetiği fiyatları 2019
Bostanlı Gülüş estetiği fiyatları 2019
Bornova Gülüş estetiği fiyatları 2019
Bayraklı Gülüş estetiği fiyatları 2019